Податкове представництво
Услуги

Правовий супровід податкових перевірок

Цивільним кодексом встановлюється, що представниками юридичної особи можуть бути особи визначені законодавством України або установчими документами. Так, відповідно до статуту підприємства, особою, що уповноважена бути представником є директор, що за своїми професійними, моральними якостями задовольняє вимогам, що висуваються до керівництва, однак директор не завжди може знати, та взагалі чи мусить вона знати усі подробиці, а також та нюанси пов‘язані з податковими перевірками, строками, порядком оскарження рішень, дій податкових органів.

Звичайно, що директор може самотужки намагатись вирішити питання, що виникають внаслідок діяльності податкових контролюючих органів – проте не завжди це є доцільним, зручним та взагалі можливим, тому найбільш оптимальним рішенням буде залучення податкового представника - юриста, що володіє необхідними спеціальними професійними знаннями, навичками та необхідним практичним досвідом з вирішення питань, що виникають при здійсненні уповноваженими державними органами своїх функцій з податкового контролю.

Податковий представник

 

Юрист у податковій справі

Крім того, згідно з Податковим кодексом України, податковими представниками юридичної особи можуть бути юристи, що здійснюють його законне представництво та супровід справ, пов'язаних із сплатою податків, можливе за законом або на підставі довіреності.

Також, відповідно до положень Податкового кодексу України, якщо довіреність була видана фізичною особою, у цьому випадку вона повинна бути посвідчена відповідно до вимог законодавства.

Податковий юрист платника податків користується тими же правами, що і платник податків. Юрист у податковій за довіреністю, володітиме правами, що необхідні для відновлення прав та законних інтересів юридичної особи, що були порушені діями (бездіяльністю) та\або рішеннями податкових.

Таким чином, юрист у податковій справі буде супроводжувати діяльність підприємства в контексті оперативного та якісного захисту від необґрунтованих, незаконних дій, рішень ДФС України, шляхом складення відповідей на запити податкових органів, правовий супровід податкових перевірок, також оскарження складених за їх результатами актів, податкових повідомлень-рішень.

Крім того, до повноважень представника – юриста у податковій справі входить представництво підприємства в податковій інспекції під час розгляду ними заперечень, скарг, також представництво інтересів в адміністративних судах на всіх етапах розгляду, виконавчої служби, тобто весь обсяг послуг задля відновлення порушених прав та законних інтересів підприємства та запобіганню таких порушень з боку податкових органів у майбутньому, що в свою чергу збереже найважливіше - час та кошти.

Відповідний штат висококваліфікованих юристів у податковій справі та адвокатів в галузі податкового права має Юридичної компанії «Мистецтво Права» mpravo.com.ua, яка у будь-який час, як у Дніпропетровську, так і по всій Україні готова надати Вашому підприємству професійну, якісну та оперативну юридичну допомогу.