Консультація з податкового права
Услуги

Податкова консультація

За даними IFC - міжнародної фінансової корпорації, котра є однією з організацій Групи Всесвітнього банку, Україна має одну з найскладніших у світі систем оподаткування, що безумовно уповільнює не тільки розвиток бізнесу, але й економіки країни в цілому. Це може підтвердити кожен підприємець чи особа, що стикалася з податковим законодавством, які постійно потребують професійної податкової консультації.

Труднощі з податковим обліком та постійною потребою в отриманні податкової консультації, є додатковою причиною, що здатна відлякувати потенційних інвесторів, які, на жаль, замість нашої держави оберуть іншу країну, з більш прозорою та зрозумілою системою оподаткування.

Податкова консультація

З моменту створення у встановленому законом порядку юридичної особи або ФОП, такому суб‘єкту господарювання доведеться постійно стикатися з безліччю контролюючих державних органів, виникне необхідність в отриманні постійної податкової консультації, однак упевнено можливо стверджувати лише одне, що контактувати з органами Державної фіскальної служби, доведеться усім суб‘єктам господарювання, що створені задля отримання прибутку, тобто є за своєю природою підприємницькими (комерційними).

Проте, незважаючи на значну бюрократизацію системи податкової звітності та зайву складність податкового законодавства України, все ж таки можливо вирішити наведені проблеми та незручності, в першу чергу за допомогою, досвіду та знань кваліфікованих спеціалістів, що нададуть вам якісну та повноцінну юридичну консультацію з податкового права.

Узагальнююча податкова консультація

Фахівці податкової галузі Юридичної компанії «Мистецтво Права» mpravo.com.ua готові надати Вам юридичні послуги, зокрема у вигляді усних та письмових податкових консультацій з з наступних питань:

 1.  Оподаткування прибутку підприємств;
 2.  Податок з доходів фізичних осіб;
 3.  Податок на додану вартість;
 4.  Акцизний збір;
 5.  Екологічний збір;
 6.  Податок на майно;
 7.  Рентна плати;
 8.  Нормативно-правовий аналіз запитів органів ДФС на відповідність законодавству чинному законодавству та складення відповіді на інформаційний запит контролюючого органу з наданням відповідної податкової консультації по зазначеному питанню;
 9.  Підстави, порядок, терміни, обсяг проведення податкових перевірок, зустрічних звірок;
 10.  Податкова консультація з нарахування додаткових зобов‘язань суб'єкту господарювання у податковому повідомленні-рішенні;
 11.  Аналіз проблеми та розроблення найбільш вигідного для Вас способу її вирішення;
 12.  Оскарження дій, рішень органів ДФС.

Саме тому, ще на етапі створення суб'єкта господарювання, будь-яку консультацію, у тому числі податкову консультацію Вам нададуть спеціалісти юридичної компанії “Мистецтво права”, які надають свої послуги у будь-якому місті України (Дніпропетровськ, Київ, Харків, Запоріжжя та інші). Інформацію про порядок отримання податкової та будь-якої іншої консультації юриста компанії, Ви зможете звернувшись на сайт mpravo.com.ua. Якщо вам зручно отримати податкову консультацію прямо зараз звертайтеся по телефону.