Абонентське юридичне обслуговування юридичних та фізичних осіб-підприємців
Услуги

Юридична компанія «Мистецтво права» пропонує абонентське юридичне обслуговування та супровід діяльності підприємств, а також фізичних осіб-підприємців. Абонентське юридичне обслуговування - це комплексний супровід господарської діяльності підприємства з усіх правових питань, що виникають у процесі ведення бізнесу.

Абонентське юридичне обслуговування вигідне вже тому, що повністю задовольняє потреби підприємства в правовій підтримці. Крім того, штатні юристи, а тим більше єдиний юрист підприємства, повинні володіти найширшими досвідом і кваліфікацією, оскільки займаються вирішенням усього різноманіття юридичних питань - від внесення змін до установчих документів до складних судових спорів. Знайти такого фахівця - завдання нелегке. Не менш вагомим аргументом на користь такого вибору служить той факт, що при абонентському обслуговуванні надання послуг здійснює не один, а ціла група співробітників юридичної компанії, кожен з яких володіє знаннями і практичним досвідом у певній сфері правового регулювання.
Ми пропонуємо чотири пакети комплексного юридичного обслуговування:

Пакет «Стандартний»

Послуги, включені до пакетного обслуговування:
1. Складання договорів, внутрішніх документів підприємства, аналіз договорів контрагентів (до 10 документів) .
2 . Усне консультування з усіх юридичних питань діяльності підприємства (до 10 звернень на місяць).

Пакет «Оптимальний»

Послуги, включені до пакетного обслуговування:
1. Складання та підготовка договорів, аналіз договорів контрагентів, складання письмових правових висновків, внутрішніх документів (до 20 документів).
2. Усне консультування з усіх юридичних питань діяльності підприємства (без обмежень).
3. Участь у переговорах з боку клієнта (не більше 5 раз на місяць).
4. Супровід та участь у судовому процесі на стороні клієнта (не більше 1 процесу на місяць).

Пакет «Люкс»

Послуги, включені до пакетного обслуговування:
1. Складання та підготовка письмових документів, договорів, аналіз договорів контрагентів, складання письмових правових висновків, внутрішніх документів, заяв, претензій, відповідей на претензії, позовних заяв (без обмежень).
2. Усне консультування з усіх юридичних питань діяльності підприємства (без обмежень).
3. Участь у переговорах з боку клієнта (не більше 10 разів на місяць).
4. Участь у судовому процесі на стороні клієнта (не більше 2 процесів на місяць).

Пакет «Ексклюзивний»

При виборі пакета абонентського обслуговування «Ексклюзивний», Ви маєте можливість, за своїм бажанням, включити в нього ті юридичні послуги, які на Ваш погляд є необхідними для ведення та захисту Вашого бізнесу.

Звертаємо Вашу увагу, що клієнти, які обслуговуються на умовах абонентського договору, отримують знижку при замовленні додаткових юридичних послуг, які не включені в предмет абонентського договору.