Супровід бізнес-процесів

Супровід бізнес-процесів

Для успішного і стабільного розвитку, як великим, так і маленьким компаніям необхідний кваліфікований юридичний захист, саме тому наша юридична компанія «Мистецтво права» mpravo.com.ua пропонує професійний супровід бізнес-процесів на найвигідніших умовах в Дніпропетровську. Юридичний супровід підприємства в Україні на сьогоднішній день передбачає не тільки супровід бізнес-процесів, а й кваліфіковані юридичні рішення, які допоможуть в оптимізації вашого бізнесу, вирішенні специфічних проблем і подальшому успішному розвитку компанії. Супровід бізнес-процесів дозволить вам отримати послуги команди досвідчених юристів не тільки під час проведення переговорів, але і на підготовчому етапі. До того ж наші фахівці нададуть грамотні рекомендації, як правильно діяти в подальшому для мінімізації ризиків.

Супровід бізнес-процесів в Дніпропетровську

Супровід бізнес-процесів в Україні

Наші фахівці з усією відповідальністю ставляться до своїх обов'язків, тому якщо ви надасте нам право юридичного супроводу діяльності підприємств, то отримаєте не тільки весь комплекс необхідних послуг, а й докладний аналіз ваших поточних бізнес-процесів, оцінку проблем і завдань, і можливі юридичні рішення. Юридичний супровід бізнесу допоможе Вам у вирішенні наступних завдань:

 • Юридична консультація (як письмова, так і усна) абсолютно за всіма видами українського або зарубіжного законодавства.
 • Юридичні послуги супроводу будуть включати в себе ведення різних договорів та угод (включаючи розробку договору, проекту та документа), безпосередньо укладення договору, його зміна або розірвання.
 • Можливий також аналіз договорів, який надають контрагенти і їх візування, а також створення додаткових угод.
 • Юридичний супровід бізнес-процесів допоможе вам у проведенні юридичних експертиз, а також висновків.
 • Супровід бізнесу в Дніпропетровську необхідний, якщо потрібна кваліфікована розробка внутрішніх документів або правовий аналіз тих, які відносяться до правової діяльності компанії.
 • Представлення інтересів в органах державної влади, в тому числі в питаннях оподаткування, складання позовних заяв, клопотань, скарг, відповідей і запитів.
 • Супровід бізнес процесів буде корисним при проходженні компанією перевірок, а також при переговорах з контрагентами та укладанні угод.

Якщо вам потрібен супровід бізнесу, то наша компанія готова надати весь комплекс професійних послуг юристів для консультування у всіх галузях законодавства створення всіх видів договорів, а також грамотний супровід угод і різних перевірок.

Супровід бізнес-процесів - це:

 • Вигідно
 • Ефективно
 • Економічно
 • Надійно
 • Зручно

Замовляючи послугу супровід бізнес-процесів, можна бути впевненим, що висококваліфіковані фахівці допоможуть швидко, якісно і з вигодою для вас розібратися у всіх правових аспектах проведення угод. Наші юристи допоможуть з успішним представництвом з самих різних юридичних питань не тільки в органах державної влади, а й підприємств усіх форм власності.

2
Медіація
3
Корпоративне право
Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Реєстрація Повного товариства (ПО) Реєстрація Приватного підприємства (ПП) Реєстрація Публічного акціонерного товариства (ПАТ) Реєстрація Приватного акціонерного товариства (ПрАТ) Реєстрація кооперативу Реєстрація об'єднання підприємств (асоціація, консорціум, корпорація, концерн) Реєстрація громадської організації Реєстрація політичних партій Реєстрація благодійних організацій Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) Внесення змін до реєстру по юридичній та фізичній особі - підприємцю (ФОП) Зміна засновника (засновників) юридичної особи Зміна місцезнаходження (зміна юридичної адреси) Зміна (збільшення, зменшення) статутного капіталу Зміна видів діяльності - зміна КВЕД Отримання довідки статистики Отримання інформації (виписка, витяг, довідка) з реєстру ЄДРПОУ
5
Цивільне та господарське право
Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади Складання процесуальних документів правового характеру (заперечення, позовні заяви і т.д.) Складання та аналіз всіх видів договорів Спори з державними органами, супровід перевірок Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності Консультування та послуги у сфері податкового, господарського, кримінального, земельного, цивільного права Оформлення земельних ділянок Узаконення самовільного будівництва Стягнення кредиторської заборгованості Аналіз рекламних матеріалів на предмет відповідності національному законодавству у сфері реклами Послуги у сфері інтелектуальної власності (реєстрація та захист прав на знаки для товарів і послуг, промислові зразки, винаходи і корисні моделі) Оцінка будь-якого майна Юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація нерухомого майна Послуги у сфері захисту персональних даних
10
Послуги на ринку цінних паперів
11
Послуги у сфері банківського права
12
Послуги аудитора