Представництво інтересів клієнтів в адміністративних судах по спорах з державними органами, зокрема з податковою, з оскарження рішень податкових органів
Услуги

В ході ведення підприємницької діяльності у кожного суб’єкта господарювання хоча б один раз на рік виникають певні конфлікти з податковими органами, які закінчуються складанням актів перевірки, винесенням податкових повідомлень-рішення, протиправним коригуванням контролюючим органом задекларованих платником податків показників, тощо.

У зв’язку з чим, виникає питання про відстоювання своїх прав і інтересів, а саме -  необхідність оскарження протиправних рішень податкових органів, зокрема, податкового повідомлення рішення.

Проте, оскарження податкового повідомлення-рішення може бути нелегкою процедурою. Оскільки контролюючі органи не сприяють мировому узгодженню таких питань, а навпаки, усіма силами намагаються довести суду, що платник податків є недобросовісним, а всі господарські операції, що ним здійснювались є нереальними.

Внаслідок чого, Вам доведеться активно доводити те, що висновки податкової неправомірні, і це зовсім не з легких завдань, з огляду на обсяг знань і досвіду, який є у протилежної сторони, адже в суді її представляють юристи, які спеціалізуються у спорах з платниками податків. Ось чому в спорах з податковими органами просто незамінний досвідчений адвокат.

У разі обрання порядку судового оскарження податкового повідомлення-рішення, платнику податків необхідно звертатись з адміністративним позовом до суду в порядку адміністративного судочинства.

Дуже важливо своєчасно звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою, оскільки, в протилежному випадку, клієнт ризикує не тільки пропустити всі можливі строки оскарження, але й отримати зобов’язання сплатити значну суму неправомірно нарахованого грошового зобов’язання. 

В результаті співпраці з нашою компанією, Ви, отримаєте висококваліфікаційну юридичну допомогу та нівелюєте негативні наслідки протиправних рішень контролюючих органів.