Представництво інтересів клієнтів у районних судах по веденню цивільних і кримінальних справ
Услуги

Відповідно до статті 131-2 Конституції України, для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура. Незалежність адвокатури гарантується. Засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначаються законом. Виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Послуга представництва інтересів у суді полягає у тому, що адвокат, провівши детальний аналіз Вашої ситуації, підготувавши позовну заяву, клопотання чи інші необхідні документи, буде від Вашого імені представляти інтереси у суді, захищати їх, пояснювати правову позицію, ґрунтуючись при цьому на нормах законодавства та судовій практиці з аналогічних питань.

Юридична допомога починається з аналізу справи та закінчується зверненням отриманого на вашу користь судового рішення до примусового виконання. Дуже важливо при цьому обрати досвідченого адвоката, який вибере вірну стратегію ведення справи для захисту ваших прав та інтересів.

Адвокати Юридичної компанії «Мистецтво Права» завжди готові допомогти Вам у вирішенні юридичних питань у будь-якій сфері права.