Оскарження рішень державних органів
Услуги

Корпоративні спори виникають з корпоративних правовідносин, тобто – це спори між учасниками, які пов’язані зі створенням, управлінням, діяльністю та припиненням товариства.

Представниками нашої компанії проведено десятки переговорів з подальшим мирним досудовим вирішенням конфліктних ситуацій, виграно велику кількість судових спорів.

Корпоративні спори сьогодні становлять значну частку справ у господарських судах, а за своїм характером належать до категорії найскладніших. Це обумовлено, насамперед, недосконалістю українського корпоративного законодавства.

 

Cкасування державної реєстрації товариства Cпори між засновниками товариства Cпори щодо зобов’язань, які виникли до державної реєстрації товариства Представництво і захист інтересів в процесах відсудження, поділу майна учасниками статутного капіталу Представництво, захист інтересів суб'єктів підприємництва в процесах злиття і поглинання Відстоювання інтересів клієнта у випадку внутрішньокорпоративних конфліктів, визнання угоди нікчемною Правовий аналіз статутних документів клієнта для приведення їх у відповідність вимогам законодавства Правовий супровід клієнта у випадках відчуження або придбання бізнесу