Представництво у судах

Представництво інтересів у суді

На жаль, у житті або у виробничій діяльності трапляються такі моменти, коли необхідно захистити свої інтереси перед законом, звернувшись до суду. Звичайним громадянам не завжди вдається грамотно поводити себе в присутності представників органу судової влади. В якості законного представника для захисту прав у суді можна скористатися послугами адвоката. Допомога адвоката, представництво інтересів у суді – послуги, які стануть у нагоді якщо ви бажаєте припинити порушення ваших законних прав та інтересів через суд. Ви зможете відстояти власні інтереси у розв’язанні проблем, пов’язаних із вашими претензіями, а також із претензіями, спрямованими у ваш бік.

У нашій юридичній компанії ви отримаєте необхідні послуги, стосовно правових питань та представництва у суді:

  • захист прав інтелектуальної власності;
  • адміністративних справ;
  • податкових суперечок;
  • карних справ;
  • кримінальних та громадянських справ.

Наші спеціалісти нададуть допомогу у цивільному процесі, захистять інтереси вашого підприємства у господарських судах, стануть на ваш бік у кримінальному процесі відповідача на території Львова, Білої Церкви, Києва, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України. Наші консультанти допоможуть зменшити витрати, а також надати юридичні послуги у розв’язанні земельних, сімейних, житлових, адміністративних, трудових, господарських та інших судових суперечок.

Законний представник допоможе юридичній особі або фізичній особі ефективно зробити експертну оцінку чи скласти обґрунтовану претензію та звернення до суду.

Компанія «Мистецтво права» пропонує юридичні послуги та забезпечує успішний результат судового процесу, коли необхідно представництво дітей або неповнолітньої особи, які не здатні самостійно представляти свої інтереси у суді.

Висококваліфікований адвокат зробить об’єктивну оцінку ваших шансів, а також професійно та доступно пояснить перспективи судового провадження. Представництво інтересів спеціалістами нашої компанії відбувається за довіреністю на представництво у адміністративних та будь-яких інших справах. Секрет успіху результатів прихований в багатолітньому досвіді у вирішенні судових суперечок в будь-якій з галузей права.

Звернення за довіреністю до суду та інших органів правового забезпечення супроводжується не тільки матеріальними, а й психологічними труднощами, конфліктами.

Обравши нашу юридичну компанію «Мистецтво Права» mpravo.com.ua у якості помічника, ви зможете за достатньо низькою ціною отримати професійну підтримку та забезпечити максимально можливий законний захист. Дізнатися, скільки коштують подібні послуги, отримати підтримку та допомогу, ви зможете не залишаючи власної оселі, адже відомості про вартість послуг та інша необхідна інформація міститься на сайті компанії.

2
Медіація
3
Корпоративне право
Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Реєстрація Повного товариства (ПО) Реєстрація Приватного підприємства (ПП) Реєстрація Публічного акціонерного товариства (ПАТ) Реєстрація Приватного акціонерного товариства (ПрАТ) Реєстрація кооперативу Реєстрація об'єднання підприємств (асоціація, консорціум, корпорація, концерн) Реєстрація громадської організації Реєстрація політичних партій Реєстрація благодійних організацій Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) Внесення змін до реєстру по юридичній та фізичній особі - підприємцю (ФОП) Зміна засновника (засновників) юридичної особи Зміна місцезнаходження (зміна юридичної адреси) Зміна (збільшення, зменшення) статутного капіталу Зміна видів діяльності - зміна КВЕД Отримання довідки статистики Отримання інформації (виписка, витяг, довідка) з реєстру ЄДРПОУ
5
Цивільне та господарське право
Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади Складання процесуальних документів правового характеру (заперечення, позовні заяви і т.д.) Складання та аналіз всіх видів договорів Спори з державними органами, супровід перевірок Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності Консультування та послуги у сфері податкового, господарського, кримінального, земельного, цивільного права Оформлення земельних ділянок Узаконення самовільного будівництва Стягнення кредиторської заборгованості Аналіз рекламних матеріалів на предмет відповідності національному законодавству у сфері реклами Послуги у сфері інтелектуальної власності (реєстрація та захист прав на знаки для товарів і послуг, промислові зразки, винаходи і корисні моделі) Оцінка будь-якого майна Юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація нерухомого майна Послуги у сфері захисту персональних даних
10
Послуги на ринку цінних паперів
11
Послуги у сфері банківського права
12
Послуги аудитора