Захист інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження
Услуги

Захист інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження

Захист у кримінальному процесі

Кримінальний процес відбувається в декілька етапів, у процесі яких статус притягненої до відповідальності особи може змінюватися. На початковій стадії особа є свідком до пред’яви їй повідомлення про підозру. Після отримання повідомлення особа отримує статус підозрюваного. Далі, після подання справи до суду та складання звинувачувального акту, статус підозрюваного змінюється на статус звинувачуваного. Захист інтересів клієнта передбачає виключення перевищення повноважень з боку співробітників слідчих органів. Основну допомогу надає адвокат. Саме втручання грамотного юриста завадить використанню фізичного та психічного тиску на учасників процесу. АДВОКАТ з кримінального судочинства – перша особа, до якої необхідно звернутися при наявності претензій з боку правоохоронних органів.

Юридична компанія «Мистецтво Права» mpravo.com.ua пропонує послуги грамотних та досвідчених спеціалістів, які професійно сформують напрямок захисту клієнтів.

Адвокат-представник у кримінальному процесі буде присутнім на допитах та чітко слідкуватиме за тим, щоб права підзахисної особи не були порушені.

Захист інтересів у кримінальному судчинстві

Послуги адвоката нашої компанії полягають в найкращому захисті інтересів у кримінальному та інших процесах . Компетентність з правових питань дозволяє спеціалістам нашої компанії успішно виконувати будь-які завдання, такі як:

  • створення захисної стратегії;
  • бути присутнім під час обшуків, допитів та інших слідчих дяіх;
  • збирати необхідні докази для виправдання клієнта чи пом’якшення його покарання;
  • оскаржити затримання чи арешт;
  • захистити права звинувачуваного перед судом.

Дізнатися, скільки коштують ці та інші послуга , переглянути ціни на правове супроводження справи в Дніпропетровську ви можете на сайті нашої компанії.