Представництво та захист інтересів клієнта при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилучення майна, затримань і т.п.
Услуги

Найбільш важливою стадією кримінального процесу є слідчі дії, під час яких сторона обвинувачення збирає докази винуватості особи у вчиненні кримінального правопорушення. Неважливо який процесуальний статус у особи, яка приймає участь у слідчій дії (свідок, потерпілий, підозрюваний), слідчий та прокурор намагатимуться у будь-якому випадку провести слідчу дію так, щоб зібрати докази, вигідні для обвинувачення. А тому є досить важливим щоб під час таких слідчих дій Вам було надано кваліфіковану допомогу адвоката, з метою недопущення порушення будь-яких Ваших прав та дотримання принципу законності з боку правоохоронних органів.

 

Найбільш вразливою є особа, у приміщенні якої проводяться обшуки. Раптовість, велика кількість правоохоронців, моральний та психологічний тиск призводять до стресу такої особи, чим обов’язково скористаються слідчий, прокурор, працівники оперативного блоку. У таких випадках, особа, у якої проводять обшук, може надати будь-які свідчення, які правоохоронці вважатимуть доцільними; у такої особи можуть бути вилучені речі, документи, грошові кошти, на які не надано дозвіл на вилучення. У таких випадках особа, у якої проводиться обшук, найбільше потребує захисту адвоката.

 

Адвокати юридичної компанії «Мистецтво Права» під час будь-яких слідчих дій (допит, виїмка, слідчі експерименти, обшук тощо) швидко орієнтуються у зовнішній обстановці, в якій опинився клієнт, миттєво обирають стратегію захисту та здійснюють всі можливі заходи недопущення порушення прав та інтересів клієнта.