Представництво та захист інтересів клієнта при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилучення майна, затримань і т.п.
Услуги

Представництво та захист інтересів клієнта при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилучення майна, затримань і т.п.

Захист на стадії досудового розслідування кримінального провадження

Юридична компанія «Мистецтво права» mpravo.com.ua надає допомогу юридичним особам та фізичним особам у розв’язанні правових питань та надає такі послуги, як:

  • консультації щодо ситуації та ґрунтовне вивчення матеріалів справи;
  • послуги адвоката під час проведення допиту, при обшуку місця злочину;
  • оскарження дій та бездіяльності правоохоронних органів при допиті, при вилученні майна, при затриманні;
  • представництво інтересів у прокуратурі.

Захист інтересів при проведенні слідчих дій

Іноді діяльність слідчих та оперативних органів стосується підозрюваного, а також організації та громадян, які чимось причетні до даного процесу. Адвокат для захисту в такому випадку найкраще допоможе відстояти ваші інтереси. Наприклад, захист під час проведення обшуків та захист під час проведення вилучення майна допоможе припинити неправомірні дії слідчих органів по відношенню до вас.

Захист прав та інтересів підозрюваних та обвинувачених у кримінальному провадженні полягає у тому, щоб перешкодити притисненню інтересів фізичної особи та організації, а також понесення можливих збитків.

Звернувшись по допомогу до адвоката на досудовому слідстві, ви отримаєте оперативну грамотну юридичну допомогу та підтримку для того,щоб унеможливити виникнення проблем та знизити негативний ефект при затриманні, забезпечити кращий захист та допомогу на будь-якому з етапів ведення справи. На сайті компанії ви дізнаєтесь скільки коштують послуги адвоката в Дніпропетровську. Наші ціни завжди приваблюють клієнтів.