Підготовка процесуальних документів
Услуги

Складання кримінально – процесуальних документів

Звернення, яке було складено під час розгляду та вирішення справи в суді називається процесуальним документом. Успішне завершення судової справи в більшості випадків залежить від правильного оформлення процесуальних документів. Законодавчі норми передбачають жорстокі вимоги до оформлення різних документів, особливу форму їх заповнення та складання. Якщо не враховувати встановленні законодавством вимоги, то документ буде визнано недійсним, а неточності, які він містить, можуть призвести до різних неприємностей.

Підготовка до розгляду справи в суді

Процесуальна документація може бути декількох видів:

  • позов до суду;
  • заява для встановлення юридичних фактів в особливому провадженні;
  • клопотання до суду;
  • заява про видачу судових наказів;
  • заява про оскарження рішень чи дій органів влади, службових та посадових осіб, пов’язаних з ними.

До процесуальної документації відносяться також різні види скарг.

На стадії досудового розслідування та при провадженні досудового розслідування використовується документація, яка містить точні факти та посилання, що мають законну основу. Це значить, що без допомоги грамотного юриста вам не обійтись. Згідно загальним вимогам підготовки до суду вирішальну роль виконує заява, яка є початком порушення цивільної та інших видів справи. Роль юриста на даному етапі полягає у складанні документу, який допоможе швидко порушити розгляд справи.

Юридична компанія «Мистецтво Права» mpravo.com.ua допоможе вам підібрати законодавчу базу для складання і підготовки процесуальних документів. Наші юристи визначать необхідний перелік правових норм для урегулювання суперечок і нададуть кращий захист за доступними цінами своїм клієнтам. На сайті компанії ви отримаєте детальну інформацію про те, скільки коштує потрібна вам допомога в Дніпропетровську та інших містах України.