Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП)
Услуги

Бізнес у наш час став невід'ємною частиною життєвого процесу. Пов'язаний він, насамперед, з відкриттям власної справи шляхом реєстрації юридичної особи або здійснення підприємницької діяльності як фізична особа – підприємець. При цьому не лише збагачення є основною метою. Реалізація ідей, планів, поставлених задач, а також реалізація своїх особистих якостей, також стають повштовхом для створення власного бізнесу.

Початок будь-якої справи - це чітке розуміння того, який саме бізнес ви хочете мати. Процедура реєстрації процес трудомісткий, який потребує спеціальних знань в сфері того чи іншого права, в залежності від обраного Вами виду здійснення господарської діяльності.

Саме тому, професійний супровід з даного питання є гарантією успішного й швидкого початку Вашого бізнесу

Юридична компанія «Мистецтво права» надає повний спектр послуг по реєстрації юридичних осіб різних господарсько-організаційних форм власності, а також реєстрації фізичних осіб – підприємців, внесенні змін до реєстру по юридичній особі та фізичній особі – підприємцю, у тому числі зміні засновника (засновників), місцезнаходження (зміна юридичної адреси), збільшення або зменшення статутного капіталу тощо. Фахівці юридичної компанії допоможуть Вам вибрати найбільш прийнятну форму юридичної особи, систему оподаткування для Вашої компанії й зробити все необхідне для її створення.