Юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація нерухомого майна
Услуги

Супровід угод з нерухомістю

Ще одним з актуальних та напрочуд важливих питань, що постають перед сучасним суспільством є питання державна реєстрація нерухомого майна та отримання кваліфікованого юридичного супроводу угод з майном.

У відповідності до положень Українського законодавства відчужувати та придбавати майно можуть як фізичні, так і юридичні особи, незалежно від форми власності, при цьому наявність українського громадянства також не є обов'язковим для проведення державної реєстрації нерухомого майна.

Коло обмежень щодо проведення державна реєстрація нерухомого майна іноземними особами чи особами без громадянства поширюється виключно на земельні ділянки, метою використання яких є ведення сільськогосподарського підприємництва.

Юридичний супровід угод з майном

Вимоги законодавства до проведення державної реєстрації нерухомого майна:

  • відповідність укладених договорів вимогам чинного українського законодавства;
  • юридичний супровід угод з майном;
  • наявність право- та дієздатності в осіб, які укладають той чи інший договір;
  • особа, що відчужує майно повинна виконувати це за власною волею;
  • укладені угоди повинні мати реальні правові наслідки, а їх зміст повинен відповідати нормам законодавства;
  • під час здійснення операцій з нерухомістю батьками чи опікунами, вони повинні діяти в інтересах неповнолітньої особи чи того, над ким встановлена опіка.

Порядок державної реєстрації нерухомого майна

Під час проведення державної реєстрації юридичний супровід угод з майном є конче необхідним та обов'язковим. Державна реєстрація нерухомого майна складається з наступних етапів:

  • визначення предмету державної реєстрації;
  • підготовка та збір відповідного пакету документів, перелік яких визначається відповідною нормою законодавства;
  • подання пакету документів з відповідною заявою до органів державної реєстрації;
  • отримання відповідного документу, що підтверджує право власності на майно.

Одним із аспектів державної реєстрації є реєстрація обтяжень нерухомого майна.

Само по собі обтяження передбачає наявність обмежень у розпорядженні та\або використанні того чи іншого майна, яке встановлюється договірними зобов'язаннями, законодавством, чи нормативно-правовими актами уповноважених на те державних органів.

Якщо у вас виникла необхідність в отриманні послуг щодо юридичного супроводу угод з майном, обов'язково звертайтесь до фахівців юридичної компанії “Мистецтво права”. Наша компанія територіально знаходиться у Дніпропетровську, проте надає послуги юридичного супроводу угод з майном по всій території України, що не впливає на вартість наших юридичних послуг.

Звернувшись за адресою mpravo.com.ua ви дізнаєтесь стосовно укладання договору на юридичні послуги, ознайомитись з прайсом цін та переліком послуг щодо юридичного супроводу угод з майном та багато іншого.