Стягнення кредиторської заборгованості
Услуги

Стягнення заборгованості за кредитним договором

Стягнення кредиторської заборгованості за кредитним договором, чи за будь-якими іншими зобов’язаннями є питанням чи не най розповсюдженим у сучасному суспільстві. Майже всі існуючи взаємовідносини можуть завершитись виникненням простроченої заборгованості, тим паче з урахуванням нестабільної економічної ситуації, що має місце бути сьогодні в Україні.

Процедура стягнення простроченої заборгованості за кредитним договором

  • Аналіз кредитного договору, збір доказової бази;
  • Складання та направлення боржникові претензія про стягнення заборгованості;
  • Складання господарської чи іншої позовної заяви про стягнення заборгованості;
  • Представництво інтересів кредитора в судах будь-якої інстанції та галузевої приналежності;
  • Складання апеляційної скарги у випадку відмови судом першої інстанції у задоволені позовної заяви про стягнення заборгованості;
  • Отримання судовий наказ про стягнення заборгованості, у випадку задоволення позовної заяви про стягнення заборгованості;
  • Проведення процедури примусового стягнення у випадку задоволення позовної заяви про стягнення заборгованості;
  • Та інше.

Стягнення кредитної заборгованості

З наведеного вище переліку питань, які необхідно виконати під час процедури стягнення заборгованості за кредитним договором, краще буде застосувати послуги юристів чи адвокатів, які спеціалізуються на вказаному процесі.

Юридична компанія «Мистецтво права» має в своєму арсеналі штат висококваліфікованих юристів та адвокатів, які зможуть надати вам юридичну допомогу з усіх питань, що можуть виникнути в будь-якій галузі права. Наша юридична компанія знаходиться у Дніпропетровську, однак, надає послуги по всій без виключення території України. На сайті, що розташований за адресою mpravo.com.ua ви отримаєте інформацію про ціни на юридичні послуги, зможете укласти договір про надання юридичних послуг, ознайомитись з його змістом, побачити прас з переліком та вартістю юридичних послуг, що надаються.