Спори з державними органами, супровід перевірок
Услуги

Одним з актуальних питань у сучасному суспільстві є виникнення суперечок між підприємствами, чи просто фізичними особами, та державними органами.

Вирішення подібних питань самотужки є вельми нелегкою, а в деяких випадках взагалі неможливою справою.

Спори з державними органами полягають в оскарженні їх рішень, вчинених дій чи бездіяльності.

У випадку порушення з боку державного органу ваших законних права своїми діями, бездіяльністю чи рішеннями, необхідно швидко і правильно приймати відповідні заходи, адже вказана ситуація ставить в залежність не тільки успішність, а й взагалі існування вашого бізнесу.

Так, наприклад, якщо до вас було застосовано штрафні санкції, проігноровано письмове звернення, винесено податкове повідомлення-рішення, протиправно проведено документальну перевірку, що як наслідок призвело до грубого порушення інтересів та законних прав суб’єкта господарювання, у вас виникає можливість в адміністративному та судовому порядку вирішити спір з державними органами, оскарживши зазначені протиправні рішення та дії (бездіяльність).

Спори з податковою

Висококваліфіковані юристи та адвокати нашої компанії стануть вам надійним захистом, нададуть послуги з супроводу податкових перевірок, захистять від необґрунтованих вимог державних органів, перешкодять перевищенню встановлених законодавством повноважень з боку посадових осіб відповідного органу, допоможуть у вирішення спору с державними органами.

Наша юридична компанія надає послуги з супроводу всіх видів податкових перевірок платників податків, що у свою чергу допоможе зменшити або ж повністю виключити можливі негативні наслідки, що можуть виникнути під час проведення таких перевірок.

Таким чином, юридична допомога з боку нашої компанії під час супроводу податкових перевірок спрямована на досягнення мінімізації негативних, за результатами такої перевірки наслідків та на захист платника податків (посадових осіб підприємства) під час її проведення.

Досвідчені юристи та адвокати юридичної компанії «Мистецтво права» mpravo.com.ua нададуть кваліфіковані послуги суб'єктам підприємницької діяльності по супроводу податкових та будь-яких інших перевірок органами державної податкової служби (податкових перевірок), а також допоможуть під час вирішення спору с державними органами будь-якої галузевої приналежності.

Окрім надання юридичної допомоги з супроводу податкових перевірок у галузі податкового права, наша компанія надає консультаційні послуги та всі види допомоги з будь-яких питань, що виникають у всіх інших галузях права, зокрема Цивільного та Господарського.

Юридична компанія «Мистецтво права» надає високоякісні юридичні послуги, які включають супровід податкових перевірок, а також залагодження спорів з державними органами на всій території України, зокрема у місті Дніпропетровську, та гарантує якість, ефективність та надійність наданої допомоги. Наша адреса та телефон.