Складання та аналіз всіх видів договорів
Услуги

Складання всіх видів договорів

Юридична компанія «Мистецтво Права» - це команда висококваліфікованих спеціалістів: юристів та адвокатів, які нададуть вам юридичну допомогу, юридичну консультацію, складуть та проаналізують договір, застережуть від певних ризиків ваш бізнес та нададуть будь-які інші послуги, що стосуються правових питань.

Юридичні послуги наша компанія надає по всій території України, зокрема у Дніпропетровську та інших містах. Більш детальну інформації про вартість та нюанси нашої роботи ви зможете отримати тут.

Складання договорів

Складання та аналіз договору потрібні, в першу чергу, для застереження вашої компанії, чи то вас самих як фізичних осіб від можливих ризиків та фінансових втрат, що обіцяють вам недобросовісні партнери.

На якому ж саме етапі та який з переліченого сервісу вам знадобиться?

Почнемо з поняття оферти. Офертою називають пропозицію чи документ з відповідною пропозиціє на укладання договору. Вказана пропозиції повинна містити основні умови, на яких буде складатись договір. Позитивною відповіддю на оферту є акцепт, у відповідності до якого сторона погоджується на всі загаді в оферті умови, після чого сторони переходять до складання договору.

Якщо вам було надано зразок типового договору контрагентом, у такому випадку вам знадобиться допомога юриста, який проведе відповідний аналіз договору, що наданого для укладання. Слід зазначити, що складатися договір може з відносин, які регулюються нормами господарського та цивільного права.

Аналіз договору полягає в тому, що спеціаліст провівши роботу над складеним договором, дасть рецензію стосовно змін, які необхідно внести в нього з урахуванням особливостей справи та позиції клієнта.

Якщо під час аналізу типового договору виникає необхідність внесення певних коригувань, то в такому випадку складається протокол розбіжностей, в якому позначається редакція тексту згідно договору, та його текст з відповідними правкам. Вказаний документ направляється партнеру, якому належить угода, що аналізувався. Якщо він погоджується з внесеними правками, відбувається підписання договору, якщо партнер не згоден, то він складає протокол узгодження розбіжностей, в якому на вже відредагований текст дає свої відповідні коригування.

Стосовно складання договору, то ця послуга полягає саме в повній, досконалій, з урахуванням особливостей вашої ситуації розробці відповідного виду договору, яки потім ви зможете неодноразово використовувати під час здійснення господарських взаємовідносин. Однак, коли ви надаєте свій зразок договору, це зовсім не гарантує підписання його з першого разу. На такий договір з боку контрагента також може складатися протокол розбіжності. У такому випадку договір буде підписаний після досягнення вами згоди з усіх істотних умов.

Отже, підсумовуючи вищевикладене, слід зазначити, що складання та аналіз договору, є справою вельми відповідальною та містить в собі безліч тонкощів, які відомі виключно вузькопрофільному спеціалісту. Ви завжди зможете звернутися до нас.