Складання процесуальних документів правового характеру (заперечення, позовні заяви і т.д.)
Услуги

Складання процесуальних документів та позовної заяви

Юридична допомога складається з цілої ланки послуг, які включають в себе аналіз справи та розробку шляхів вирішення поставлених питань, складання процесуальних документів будь-якої форми та виду, надання відповідних консультацій юриста та багато інших не менш важливих елементів.

Складання процесуальних документів включає в себе таку обов’язкову деталь, як аналіз вашої справи, розробка плану дій і з урахуванням особливостей питання, підбір та складання потрібних документів, таких як заяви, клопотання, скарги, відповіді на запити, заперечення та інших документів.

Складання процесуальних документів

Звертаємо вашу увагу, що кожен процесуальний документ має свої характерні відміни та є актуальним виключно у своєму правовому полі. Саме тому у складання процесуальних документів край необхідним буде допомога висококваліфікованого спеціаліста, який зможе підготувати необхідний для вас документ.

Наприклад, складання позовної заяви вимагає обов’язкового поглибленого знання тієї галузі, в якій постає питання. Адже цивільне, господарське, адміністративне право дуже відрізняється одне від одного та регулює дуже різні суспільні відносини.

Слід зазначити, що кожна галузь права має окремі вимоги до складання позовної заяви, клопотання, чи іншого документа. Відрізняються навіть процесуальні особливості ведення справи.

Перед тим, як приступити до складання процесуального документа, в першу чергу потрібно визначитись, яке саме питання вам необхідно обробити. Якщо з вашого боку виникає спір, тобто ви не погоджуєтесь з рішенням чи дією іншої особи, в тому числі державного органі, чи державного службовці, то вам треба скласти позовну заяву.

Другим етапом стане визначення сторони у спорі, що дасть вам змогу визначення в який саме суд потрібно звернутися. Так, коли скласти позовну заяву необхідно з сімейних питань, з питань, що стосуються спадщини, або взагалі, коли відповідачем у справі стає цивільна особа та вона не є державним службовцем, в такому випадку треба буде скласти позовну заяву з цивільних правовідносин. Такий позов подається до місцевого суду за місцезнаходженням відповідача, або в окремих випадках позивача чи спірного майна.

Коли відповідачем у справі є юридична особа, яка не має відношення до органів державної влади, то така позовна заява складається та подається до господарського суду за місцезнаходженням відповідача.

У випадку, якщо відповідачем є орган державної влади, місцевого самоврядування чи державний службовець, така позовна заява повинна бути складена та направлена до адміністративного суду за місцезнаходженням позивача.

У будь-якому випадку перед складанням процесуального документу та подальшого його звернення до відповідної інстанції вам конче необхідно буде звернутися за кваліфікованою допомогою. Отримати послуги зі складання процесуальних документів у Дніпропетровську, а також по всій Україні ви зможете звернувшись до Юридична компанія «Мистецтво Права» mpravo.com.ua. Детальна інформація про нашу компанію знаходиться  тут.