Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади
Услуги

Представництво інтересів у суді підприємств та фізичних осіб

У багатьох з нас хоча, раз виникала необхідність в отриманні таких послуг, як представництво інтересів у суді. Зазначена послуга полягає у тому, що юрист або адвокат провівши детальний аналіз вашої ситуації, підготувавши позовну заяву, клопотання чи інші необхідні документи, з урахуванням особливосте вашої справи, буде від вашого імені представляти інтереси у суді, захищати їх, пояснювати правову позицію, ґрунтуючись при цьому на нормах законодавства та судовій практиці з аналогічних питань.

Представництво інтересів в суді – це справа, необхідна у кожній з галузей права. Юридичні та цивільні особи відчувають потребу у кваліфікацій допомозі, яка починається з аналізу справи та закінчується зверненням отриманого на вашу користь судового рішення до примусового виконання

Представництво інтересів у суді

До етапу звернення до суду з метою представництва ваших інтересів кваліфікований спеціаліст, в першу чергу, веде переговори для спроб вирішити суперечку без звернення до суду.

На вказаному етапів юрист або адвокат до якого ви звернулись складає відповідний документ та направляє його іншій стороні у спорі. Зазначений документ повинен мати виклад обставин по справі, відповідні вимоги та посилання на норми чинного законодавства, якими регулюється те чи інше питання.

 

Доручення на представництво інтересів

Представництво в суді відбувається на підставі доручення на представництво інтересів. Слід звернути увагу, що довіреність на представництво інтересів від підприємства повинна обов’язково містити такі реквізити, як найменування юридичної особи, що видає довіреність; ім’я, прізвище   особи, на ім’я якої видається вказана довіреність, перелік повноважень, якими наділяється повірений, а також, дата, підпис уповноваженої особи та печатка підприємства.

Доручення на представництво інтересів підприємства

Що ж стосується представництво інтересів цивільних осіб як у суді так і в будь-якій іншій державній інстанції або приватній фірмі, то в цьому випадку обов’язком є нотаріальне оформлення довіреності. У кожного з нотаріусів є відповідний зразок доручення на представництво інтересів від імені як фізичної, так і юридичної особи в галузі цивільного, господарського та інших галузях права.

Отримати відповідну консультацію юриста та необхідно юридичну допомогу як у Дніпропетровську, так і будь-якому іншому городі України, ви зможете звернувшись до нашої юридичної компанії «Мистецтво Права» mpravo.com.ua. Детальну інформацію про надання юридичної допомоги спеціалістами нашої компанії ви зможете отримати, звернувшись сюди. Спеціалісти юридичної компанії «Мистецтво Права» нададуть вам відповідну допомогу, високо кваліфікаційнуюридичну консультацію, за необхідністю нададуть зразки позовних заяв, доручень, звернень та інших необхідних документів, необхідних вам для вирішення вашого питання, а при бажанні, будуть представляти ваші інтереси у суді на будь-якому з етапів ведення справи.