Послуги у сфері захисту персональних даних
Услуги

Захист персональних даних

Питання захисту персональних даних в України постало на початку ще 2013 року. Захист персональних даних полягає в обмежені несанкційованого доступу, використанню, чи більш того, використання особистої інформації про вас.

Спочатку давайте з'ясуємо, які дані відносяться до персональних.

І так, захисту у якості персональних даних в України підлягають будь-які відомості про фізичну особу, незалежно від його громадянство, які надають змогу її ідентифікувати.

Послуги у сфері захисту персональних даних

Державна служба захисту персональних даних заява про захист персональних даних регулярно проводить перевірки всіх можливих осіб, у розпорядженні яких знаходяться бази персональних даних, а також перевіряє порядок дотримання положення про захист персональних даних, за порушення яких застосовує досить великі штрафні санкції.

Захист персональних даних в Україні полягає у тому, що перед тим, як отримати від громадянина будь-які дані, за допомогою яких його можливо ідентифікувати, першим та основним обов'язком, що покладається на вас стає отримання письмової згоди на їх збереження, обробку чи використання. Вказана згода повинна містити всі можливі аспекти цієї справи.

Таким чином обов'язковою у цьому питанні стане допомога кваліфікованого спеціаліста, що розуміється на тонкощах справи з питань захисту прав персональних даних в Україні.

Підстави, що надають право на обробку:

  • наявність згоди від суб'єкта на обробку інформації про нього;
  • отримання від володільця персональних даних дозволу на їх обробку ;
  • підписання договору між суб'єктом господарювання, що отримує особисту інформації про особу та її володарем;
  • повний та всебічний захист отриманої інформації від особи, що їх надала;
  • та інше.

Отже, якщо ваша діяльність так чи інакше пов'язана з отриманням від осіб інформації про них, а ви при цьому на розумієте, як никнути можливих конфліктів та застосування штрафних санкцій з боку контролюючих органів, звертайтесь до спеціалістів юридичної компанії “Мистецтво права” за адресою mpravo.com.ua, де ви зможете знайти відповідну інформацію щодо укладання договору на надання ридичних послуг, ознайомитись з прайсом, підібрати вигідну для вас відповідні юридичні послуги за помірну ціну, а також дізнатись про порядок роботи нашої компанії.