Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності
Услуги

Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності

Допомога в оформленні документів на отримання патентів, ліцензій та дозволів

Українським законодавством передбачено досить багато видів економічної діяльності, ведення яких вимагає додаткового отримання дозвільної документації.

Звичайно, якщо ви вирішили зайнятися бізнесом з особливостями ведення якого ви раніше не стикалися, у такому випадку не зайвою буде допомога спеціаліста, котрий допоможе вам розібратися в порядку отримання ліцензії чи патенту на відповідний вид економічної діяльності.

Не є секретом для кожного з нас, що здійснення певного різновиду підприємництва без отримання відповідного дозволу чревате наслідками, такими як штрафні санкції, обмеження, зобов’язання вчинити ті чи інші дії та багато іншого.

Слід зазначити, що порядок отримання ліцензії дуже відрізняється від порядку отримання патенту, адже за своєю суттю вказані документи є зовсім різними та мають відмінну приналежність.

Допомога в отриманні патентів, ліцензій та дозволів

Так, порядок отримання ліцензії полягає в підготовці вас, як суб’єкта господарювання до подальшого здійснення певного, визначеного законодавчими актами України різновиду діяльності на певний строк та за певних умов.

В першу чергу, вам треба дізнатися точний перелік документів потрібний вам для того, щоб вам видали ліцензію. Після підготовки документів, необхідних для отримання ліцензії ви подаєте до відповідного, уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу заява на отримання ліцензії, яка обов’язково повинна відповідати встановленому зразку.

Виконуючи необхідні дії у відповідності до порядку отримання ліцензії ви зможете досягнути бажаного результату.

Порядок отримання патенту полягає у підготовці відповідного переліку документів з метою подальшого отримання дозвільного документу на використання того чи іншого торгового знаку, марки, чи винаходу, що фіксує за вами на певний строк виключне право на використання, володіння та розпорядження того чи іншого предмету.

Взагалі то отримання дозволу на ведення того чи іншого виду бізнесу чи розпорядження інтелектуальним правом власності потребує поглиблених знань та специфічної, вузькопрофільної підготовки.

Саме тому, у цій нелегкій справі на допомогу прийдуть професіонали, у повному розумінні цього слова, Юридичної компанії «Мистецтво Права». Звернувшись за нашою адресою,  ви зможете дізнатись, що саме знадобиться вам для врегулювання таких питань, як отримання:

  • ліцензії на продаж алкоголю;
  • дозволу на будівництво;
  • будівельної ліцензії;
  • ліцензії на медичну практику;
  • дозволу на спеціальне водокористування;
  • складання заявки на отримання патенту;
  • та інше.

Наша юридична компанія "Мистецтво права" надає будь-які послуги, юридичну допомогу, консультації юриста з питань цивільного, господарському, адміністративного та інших галузей права по всій Україні, зокрема, у таких містах як Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків.