Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності
Услуги

Українським законодавством передбачено досить багато видів економічної діяльності, ведення яких вимагає додаткового отримання дозвільної документації.

Звичайно, якщо Ви вирішили зайнятися бізнесом з особливостями ведення якого Ви раніше не зустрічалися, не зайвою буде допомога спеціаліста, котрий допоможе Вам розібратися в порядку отримання ліцензії чи патенту на відповідний вид економічної діяльності.

Не є секретом для кожного з нас, що здійснення певного різновиду підприємництва без отримання відповідного дозволу тягне за собою негативні наслідки, такі як штрафні санкції, обмеження, зобов’язання вчинити ті чи інші дії та інше. Слід зазначити, що порядок отримання ліцензії відрізняється від порядку отримання патенту, адже за своєю суттю вказані документи є зовсім різними та мають відмінну приналежність

Так, порядок отримання ліцензії полягає в підготовці Вас, як суб’єкта господарювання до подальшого здійснення певного, визначеного законодавчими актами України різновиду діяльності на певний строк та за певних умов. В першу чергу, Вам треба дізнатися точний перелік документів потрібний для отримання ліцензії. Після підготовки документів, необхідних для отримання ліцензії Ви подаєте до відповідного, уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу заяву для отримання ліцензії, яка обов’язково повинна відповідати встановленому зразку

Порядок отримання патенту полягає у підготовці відповідного переліку документів з метою подальшого отримання дозвільного документу на використання того чи іншого торгового знаку, марки, чи винаходу, що фіксує за Вами на певний строк виключне право на використання, володіння та розпорядження того чи іншого предмету.

Звертайтесь до Юридичної компанії Мистецтво Права за якісною юридичною допомогою, консультацією адвоката з питання  отримання ліцензій, патентів, дозволів в різних видах діяльності.