Оформлення земельних ділянок
Услуги

Оформлення земельних ділянок

Земельні правовідносини представляють з себе взаємовідносини суспільства з питань навколишнього природного середовища, які полягають в оформленні на земельну ділянку права володіння, користування чи розпорядження.

Розглянемо основні аспекти, що стосуються питань процедура оформлення земельної ділянки.

Порядок оформлення земельної ділянки

Для того, щоб розпочати процедуру оформлення земельної ділянки, необхідно визначити основні питання:

  • Визначити безпосередньо саму ділянку;
  • Визначити мету використання землі;
  • З’ясувати, хто є основним володарем оформлюваної земельної ділянки;
  • Приступити до самої процедури оформлення земельної ділянки.

Отже, як вбачається з вищенаведеного коло питань, взаємовідносини, що стосуються оформлення земельної ділянки потребую обов’язкової консультації вузькопрофільного спеціаліста з земельних правовідносин. Також, слід зазначити, що перелік документів, необхідні для оформлення землі, залежить від мети її використання, а також того кому вона належить та яке відношення до зазначеної ділянки ви маєте.

Юридична допомога в оформленні земельних ділянок

Оформлення спадщини на земельну ділянку

Цивільне законодавство розділяє дві можливості оформлення спадкової землі у власність, таких як за законом, чи за заповітом.

У випадку отримання спадщини за законом повинен бути відсутній заповіт, або його повинно бути визнано недійсним, а також отримання спадщини за законом відбувається у випадках, коли особа, що має право успадкувати землю за заповітом відмовляється від отримання спадщини.

У разі існування заповіту все набагато проще: спадщину отримує вказаний у заповіті спадкоємець. Однак, слід зазначити, що нормами цивільного законодавства передбачений вичерпний перелік осіб, що так чи інакше мають право на обов’язкову частку земельної ділянки.

Цивільне законодавство наділяє спадкоємця правом отримати спадщину чи відмовитись від неї. Якщо ж спадкоємець хоче успадкувати спадщину, однак під час її відкриття мешкав окремо від спадкодавця, обов’язковим буде подання до нотаріальної контори, де було відкрито спадщину, відповідної заяви.

Підсумовуючи вищенаведене зазначаємо, що укласти договір на юридичні послуги у Дніпропетровську, або іншому місті України, дізнатися про ціни на юридичні послуги у сфері земельного права, ознайомитись з загальним прасом щодо вартості будь-яких інших юридичних послуг ви зможете на сайті юридичної компанії «Мистецтво права», що розташовано за адресою mpravo.com.ua