Аналіз рекламних матеріалів на предмет відповідності національному законодавству у сфері реклами
Услуги

Юридичний аналіз рекламних матеріалів

Юридичний аналіз рекламних матеріалів представляє собою послуги, що націлені на захист ваших інтересів, як рекламодавця від законодавчо передбаченої відповідальності за наявність в розміщених вами рекламних матеріалів невідповідної та недобросовісної рекламної інформації.

Всім відомо, що реклама являє собою двигун прогресу. Саме тому сучасне суспільство не уявляє свого існування без рекламного матеріалу. Зовсім неважливо які послуги чи який товар ви збираєтесь представити широкій громадськості, без відповідної рекламної акції ваша справа приречена на провал.

Аналіз рекламних матеріалів юристом

Для того, щоб зрозуміти суть послуг юридичного аналізу рекламних матеріалів, слід звернутись до основних аспектів рекламного законодавства, адже саме його положенням повинен відповідати будь-який рекламний матеріал.

Юридичний аналіз рекламних матеріалів

Рекламне законодавство націлено:

 

  • на унеможливлення недобросовісної конкуренції;
  • виключення наклепу на інших учасників господарського процесу;
  • контролю реклами заборонених в Україні товарів та послуг;
  • унеможливлення введення в оману споживачів, з метою наживи;
  • та інше.

 

Спеціаліст, який проведе юридичний аналіз рекламних матеріалів, в першу чергу, ознайомиться з нюансами законодавства реалізації саме того продукти, який ви збираєтесь реалізувати.

Етапи юридичного аналізу рекламних матеріалів

Юридичний аналіз рекламних матеріалів складається з наступних етапів:

    аналіз рекламного матеріалу на предмет відповідності вимогам його розміщення;
  • відповідність законодавчим вимогам по відношенню до реклами того чи іншого товару;
  • дотримання положень антимонопольного, конкурентного законодавства.

Юридична компанія «Мистецтво Права» надасть вам послуги юридичного аналізу рекламних матеріалів, захистивши інтереси вашої компанії. Команда наших спеціалістів працює по всі території України, зокрема у Дніпропетровську, Києві, Кривому Розі та інших містах. Відвідавши наш сайт за адресою mpravo.com.ua ви зможете отримати інформацію про ціни на юридичні послуги, умови укладання договору про надання юридичних послуг, побачити прас з позначенням вартості та повного переліку юридичних послуг, що надаються нашою компанією.