Послуги
Юридична компанія "Мистецтво Права" - це команда професійних і досвідчених адвокатів та юристів, які дадуть відповідь на найскладніші питання, розроблять для вас план виходу з важкої ситуації, а найголовніше - втілять цей план у реальному житті.

Надання юридичних послуг у Дніпропетровську

Юридичні послуги у сучасному суспільстві являють собою одну з найважливіших та вживаних послуг на сьогоднішній день.

Безперечним є факт, що необхідність у юридичних послугах сьогодні відчувають не тільки юридичні особи, а й звичайні фізичні особи, адже наше суспільства та держава почали виводити свої взаємовідносини в рамки правового поля, не залежно від їх предмету.

Слід зазначити, що юридичні послуги являються невід’ємним атрибутом сьогоденного існування, а їх затребуваність можна порівняти з косметологічними чи медичними послугами.

Юридичні послуги для юридичних осіб, підприємств та організацій полягають у розгляді будь-яких питань, що стосуються господарського, адміністративного та іншого законодавства. Юридична підтримка підприємств, в першу чергу, виникає на етапу реєстрації юридичної особи або внесення необхідних змін до установчих документів. Під час повноцінної роботи підприємства юридичні питання можуть виникати буквально на кожному кроці ведення господарської діяльності. Так, юридичні послуги для підприємств включають в себе аналіз договорів, угод, складання претензій, боргових вимог, оформлення позовних заяв та заперечень, представництво юридичної особи в державних органах будь-якого підпорядкування, в судах на кожній з інстанцій та інше.

З приводу юридичного обслуговування фізичних осіб слід зазначити, що масштаб правового поля, в якому може виникнути необхідність в отримання кваліфікованої юридичної допомоги та консультації у звичайного громадянина майже неосяжний. В приблизний перелік юридичних питань з обслуговування фізичної особи входять сімейні відносини, які можуть затонути такі аспекти, як розлучення, усиновлення, розподіл майна, аліменти та інше, цивільні питання, які полягають в оформленні будь-яких правовідносин, що виникають в житті людини, податкова консультація, адже згідно останніх змін оподаткуванню будуть підлягати майже кожна операція, трудові, спадкові та безліч інших питань.

Перелік юридидних послуг

До переліку юридичних послуг входять також представництво як фізичних, так і юридичних осіб у будь-якому державному органі, підприємстві чи організації, в судах всіх інстанцій під час розгляду справ на будь-якому з етапів, також оформлення всіх необхідних для цього документів, заяв та інших документів, консультування з питань ведення відповідних переговорів під час взаємодії з контролюючими органами, надання алгоритму дій під час проведення перевірок відповідними органами, а також багато іншого.

Спектр юридичних послуг, що надаються Юридичною компанією «Мистецтво Права», як у Дніпропетровську, так і в будь-якому іншому місті України фактично не знає меж. Ознайомитись з прас-листом щодо цін на юридичні послуги, побачити їх перелік, дізнатися про умови укладання договору на юридичні послуги з Юридичною компанією «Мистецтво Права» ви зможете звернувшись на сайт mpravo.com.ua.

2
Медіація
3
Корпоративне право
Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Реєстрація Повного товариства (ПО) Реєстрація Приватного підприємства (ПП) Реєстрація Публічного акціонерного товариства (ПАТ) Реєстрація Приватного акціонерного товариства (ПрАТ) Реєстрація кооперативу Реєстрація об'єднання підприємств (асоціація, консорціум, корпорація, концерн) Реєстрація громадської організації Реєстрація політичних партій Реєстрація благодійних організацій Реєстрація фізичної особи – підприємця (ФОП) Внесення змін до реєстру по юридичній та фізичній особі - підприємцю (ФОП) Зміна засновника (засновників) юридичної особи Зміна місцезнаходження (зміна юридичної адреси) Зміна (збільшення, зменшення) статутного капіталу Зміна видів діяльності - зміна КВЕД Отримання довідки статистики Отримання інформації (виписка, витяг, довідка) з реєстру ЄДРПОУ
5
Цивільне та господарське право
Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади Складання процесуальних документів правового характеру (заперечення, позовні заяви і т.д.) Складання та аналіз всіх видів договорів Спори з державними органами, супровід перевірок Отримання ліцензій, патентів, допусків, дозволів в різних видах діяльності Консультування та послуги у сфері податкового, господарського, кримінального, земельного, цивільного права Оформлення земельних ділянок Узаконення самовільного будівництва Стягнення кредиторської заборгованості Аналіз рекламних матеріалів на предмет відповідності національному законодавству у сфері реклами Послуги у сфері інтелектуальної власності (реєстрація та захист прав на знаки для товарів і послуг, промислові зразки, винаходи і корисні моделі) Оцінка будь-якого майна Юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація нерухомого майна Послуги у сфері захисту персональних даних
10
Послуги на ринку цінних паперів
11
Послуги у сфері банківського права
12
Послуги аудитора